درباره ما


توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. فروشگاه اینترنتی کالا اکسیر بر آن است تا تجربه خریدی متفاوت را برای شما عزیزان خلق کند. اصل بودن کالا ” ، “گارانتی بازگشت” ، ” ارسال سریع” و “مشاوره تخصصی” از ویژگی های مهم و اساسی در کالا اکسیر از نخستین روز تأسیس بوده و تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد . ما سعی بر این داریم که روزانه بر تعداد محصولات و تنوع آن بیفزاییم تا بتوانیم نیاز همه ی افراد با هر نوع سلیقه را مرتفع کنیم. افتخار ما این است که با کیفتیترین محصولات را با مناسبترین قیمتها به دست شما عزیزان در تمامی نقاط کشور عزیزمان برسانیم.

نحوه ثبت شکایت:

فروشگاه اینترنتی کالا اکسیر در راستای پایبندی به تعهدات خود و خلق تجربه ای خوشایند برای شما عزیزان و کاهش ریسک خرید هموطنان گرامی ساز و کاری جهت ثبت و پیگیری شکایات فراهم آورده است. در صورتی که شما دوستان در هر کدام از مراحل خرید اعم از ثبت سفارش، پیگیری مرسوله، عدم انطباق کالای سفارشی با کالای ارسالی، کسری سفارش ارسالی و هر بخش دیگر از این فرایند با مشکلی مواجه بودید که نیاز به ثبت شکایت و پیگیری داشتید میتوانید با هر یک از شماره های سایت تماس بگیرید و شکایت خود را به اطلاع همکاران ما برسانید . برای اسودگی شما دوستان گرامی راه های ارتباطی از جمله واتس آپ و ایمیل نیز برای ثبت شکایت و پیگیریهای لازم نیز در دسترس قرار دارد.

خدمات پس از فروش:

فروشگاه اینترنتی کالا اکسیر در تمامی مراحل خرید همراه و پشتیبان شما دوستان گرامی خواهد بود. این همراهی حتی بعد از اتمام فراید خرید تحت عنوان خدمات پس از فروش خواهد بود. در صورتی که بعد از خرید محصول نیاز به مشاوره در خصوص نحوه و چگونگی مصرف کالاهای خوراکی، روش راه اندازی و کارکرد لوازم خانگی مانند تصفیه آب داشتید میتوانید با همکاران ما جهت دریافت مشاوره تخصصی تماس حاصل نمایید. همچنین با وجود ضمانت اصالت کالا در صورتی که بعد از تحویل کالا ، محصول با کالای اصل مغایرت داشته باشد و این عدم تطابق قابل اثبات باشد، میتوانید با هماهنگی و اطلاع به همکاران ما محصول را مرجوع کنید و یا در خصوص محصولات خوراکی در شرایطی که تاریخ انقضا محصول گذشته باشد نیز میتوان از خدمات پس فروش مبنی بر مرجوع کالا نیز استفاده فرمایید. .

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها
مشاوره رایگان و کد تخفیف
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید