شرکت بیز

شرکت بیز در سال ۱۳۹۵ با هدف فروش محصولات سلامت محور به مردم فعالیت خود را شروع کرد. در این میان با گسترش بازار توانست محصولات خوراکی، آرایشی و بهداشتی را بصورت اورجینال و با کیفیت بالا بصورت اینترنتی و یا فروش حضوری عرضه سازد. اکثر محصولات دکتر بیز دارای نشان سیب سلامت هستند و با نظارت کامل سازمان غذا و دارو هیچ گونه ضرر و زیانی را متوجه مصرف کنندگان نمی سازند. ازجمله محصولات آرایشی و بهداشتی نظیر صابون گانودرما بیز که بصورت تخصصی تولید و عرضه می شود.
شرکت دکتر بیز با ایجاد زمینه برای فروش تمامی افراد و علاقمندان به بازاریابی شرایطی را فراهم می سازد تا هرکس با توجه به توانمندی‌های خود اقدام به فروش و کسب سود از محصولات نماید. درواقع شرکت بیز با آموزش صحیح و اصولی و همچنین ارائه تجربیات موفق خود در زمینه فروش محصولات درجه یک، اورجینال و سالم را به مشتریان عرضه می کند.

محصولات گانودرما شرکت بیز

تأکید بر اصول طب سنتی، استفاده از محصولات منحصر به فرد با خواص درمانی بالا،‌ ترکیب آنها و فروش در قالب محصولات پر مصرف عامه مردم باعث شده است که بتواند بسیاری از محصولات دارویی و با خاصیت درمانی را به فروش رسانده و در کنار آن فرهنگ مصرفی و تغذیه را بهبود بخشد. بطور مثال می توان استفاده از قارچ گانودرما در انواع محصولات غذایی نظیر قهوه گانودرما اشاره کرد که انحصارا تحت اختیار شرکت بیز قرار دارد. همچنین تولید محصولات فرآوری شده زیبایی نظیر صابون قارچ گانودرما و انواع محصولات زیبایی دیگر که تولید شده توسط شرکت دکتر بیز هستند و یا حق نمایندگی مستقیم محصولات اصل را در اختیار دارند.
شرکت دکتر بیز به عنوان دومین شرکت انحصاری تولید محصولات گانودرما در جهان توانسته است عنوان تنها تولید کننده محصولات مشتق از قارچ گانودرما در ایران را نیز کسب نماید.

دمنوش های لاغری شرکت دکتر بیز

از دیگر محصولات پر طرفداری که توسط شرکت بیز تولید و عرضه می شود انواع دمنوش های گیاهی با خاصیت مختلف است. در این میان دمنوش های لاغری دکتر بیز در قالب دمنوش کیسه ای ، علاوه بر حفظ سلامت فرد، بدون هرگونه عوارض جانبی باعث کاهش وزن چشمگیر می گردد.

شامپو گانودرما دکتر بیز


قهوه گانودرما


عسل طبیعی دکتر بیز


خرما بار دکتر بیز


منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

اخیرا مشاهده شده

بستن

از اینکه شما وارد شدید خوشحالیم !

رمز به آدرس ایمیل شما ارسال میشود.

قبلا ثبت نام کردید؟

بستن

دسته بندی ها

مشاوره رایگان
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید