تضمین بازگشت وجه


هدف کالا اکسیر جلب رضایت مشتریان و عرضه کالاهای با کیفیت و مطابق با سلیقه مشتریان است. به همین دلیل، با پیش بینی مشکلات احتمالی در حین ارسال تا رسیدن محصول به دست شما خدماتی را در نظر گرفته است. کالا اکسیر در تلاش است تا محصولاتی که از نظر فیزیکی کاملا سالم و بدون هیچگونه آسیب دیدگی را به دست مشتری برساند. اگر در حین تحویل کالا متوجه مشکلات و یا نواقص فیزیکی در آن شدید و یا درصورت عدم تطابق محصولات انتخاب شده با ویژگی‌های عنوان شده در سایت می توانید میتوانید با شماره های پشتیبانی مندرج در سایت تماس حاصل نمایید، همکاران ما با بررسی و پیگیری جدی، در صورتیکه اثبات شود مشکل ایجاد شده از سوی فروشگاه اینترنتی کالا اکسیر بوده است وجه واریزی را بازگشت خواهد داد.

فروشگاه اینترنتی کالا اکسیر حداکثر طی ۲۴ ساعت سفارشات شما عزیزان را تحویل اداره پست خواهد داد. لازم به ذکر است روش پستی مورد استفاده ، پست پیشتاز خواهد بود تا در اسرع وقت بتوانید مرسولات خود را تحویل بگیرید.
همچنین ممکن است به دلیل بروز خطاهای مختلف از سوی بانک و یا اتصال اینترنتی پرداخت وجه بصورت کامل انجام نشود. درصورت پرداخت اینترنتی و بروز خطای درگاه بانکی مبلغ واریز شده حداکثر ظرف ۷۲ ساعت به حساب شما بازگردانده می شود.

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها
مشاوره رایگان و کد تخفیف
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید