بلاگ

جرم گیر سرامیک استفاده کنیم یا نکنیم؟

جرم گیر سرامیک

استفاده از جرم گیر سرامیک برای پاک کردن آلودگی ها و جرم گیری سرامیک ها یا کاشی امری ضروری محسوب میشود. برخی از پاک کننده ها از قابلیت پاک کنندگی بالایی برخوردار هستند و برای جرم گیری باید از این محصولات استفاده شود. شوینده های معمولی برای براق کردن سرامیک ها و تمیز کردن کامل آلودگی ها، کارایی خوبی ندارد. به همین دلیل باید از شوینده های مخصوص جرم گیری استفاده شود.

سرامیک و کاشی به دلیل تماسی که با آب دارند به مرور زمان دچار رسوب می شوند و قرار گرفتن در معرض چربی، آب میوه یا هر چیز دیگری، منجر به پخش رسوبات و لکه ها در کاشی و سرامیک می شود.لکه ها و رسوبات ظاهر بسیار ناخوشایندی به سرامیک و کاشی می دهند و تنها راه پاک کردن این کثیفی و آلودگی ها، استفاده از شوینده های جرم گیری با قدرت پاک کنندگی بالا از جمله جرمگیر نانوسان می باشد.

مواد جرم گیر سرامیک در دسته محلول اسیدی قرار می گیرند و هنگام استفاده از آن ها باید احتیاط کنید. از تماس محلول جرم گیر با صورت خودداری کنید و برای حفظ سلامت پوست دست، حتما از دستکش استفاده کنید. هرچند که محصولات تولید شده توسط شرکت دکتر بیز بر پایه دانش و فناوری نانو هستند و تمامی عوارض احتمالی را به حداقل میرسانند.

جرم گیر سرامیک استفاده کنیم یا نکنیم؟

جرم گیر کاشی و سرامیک نانو را از کجا تهیه کنیم؟

برای تهیه جرم گیر سرامیک و کاشی نانو، می توانید به قسمت محصولات نانو مراجعه کنید. محصولات نانو سان دکتر بیز بر اساس فناوری نانو تولید شده اند و از بروز عوارض احتمالی جلوگیری می کنند. هرچند که هنگام استفاده از هر نوع شوینده ای باید جوانب احتیاط را رعایت کنید. محصولات نانو عوارضی ندارند و به دلیل کارایی بالا و پرقدرتی که دارند بسیار محبوب هستند.

اما به دلیل حساسیت پوست برخی از افراد، توصیه می کنیم حتما نکات مراقبتی اعم از پوشیدن دستکش، باز گذاشتن پنجره، عدم تماس با صورت و ترکیب نکردن چند محلول شوینده با یکدیگر را رعایت کنید. یکی از محصولات بسیار پرطرفدار دکتر بیز و سالید مجیک پاک کننده چند منظوره نانوسان می باشد. این محصول کاربردهای بسیار فوق العاده دارد و برای بسیاری از سطوح قابل استفاده است. برای مشاهده دیگر محصولات، می توانید به قسمت محصولات نانوسان و محصولات دکتر بیز مشاهده کنید.

محصولاتی چون قهوه گانودرما، چای سبز دکتر بیز، محصولات لاغری، پاک کننده نانوسان و لکه بر فرش و مبل نانوسان دکتر بیز در بین مردم بسیار شناخته شده هستند. همچنین در سایت کالا اکسیر برخی از محصولات با عنوان پک های اقتصادی یا پک های شوینده ارائه شده اند که شامل چندین محصول هستند و کاربردهای متفاوتی دارند. این پک ها از نظر هزینه، مقرون به صرفه هستند و با توجه به نیازتان، می توانید پک مدنظر را خریداری کنید.

جرم گیر کاشی و سرامیک نانو را از کجا تهیه کنیم؟

جرم گیر سرامیک و نکاتی که باید بدانید

هنگام استفاده از جرم گیر سرامیک و کاشی بهتر است به نکاتی توجه کنید تا از آسیب در امان بمانید. هرچند که عوارض استفاده از محلول های شوینده بسیار نادر است ولی احتیاط در هر زمینه ای لازم است. هنگام استفاده از شوینده ها بهتر است پنجره را باز بگذارید تا هوای تازه در منزل جریان داشته باشد. همچنین حتما از دستکش استفاده کنید تا از آسیب دیدن پوست هنگام برقراری تماس با مواد جرم گیری جلوگیری کنید.

یکی دیگر از موارد مهمی که باید به آن توجه کنید ، ترکیب نکردن چند مایع جرم گیر است. هر مایع جرم گیری دارای ترکیبات خاص است و ترکیب کردن برخی از جرم گیرها می تواند منجر به ایجاد گازهای خطرناک و سمی شود. همچنین در صورت پاشیده شدن مایع جرم گیر یا هر نوع شوینده دیگری به پوست یا صورت، حتما بلافاصله محل مورد نظر را با آب بشویید.

علاوه بر جرم گیری کاشی و سرامیک باید به تمیز بودن شیرآلات منزل با استفاده از براق کننده شیر آلات و تمیز بودن فرش و شستشو مبل هم اهمیت دهید. به همین منظور می توانید با مشاهده محصولات تولید شده توسط شرکت بیز، محصول پاک کننده مد نظرتان را انتخاب کنید. محصولات بیز بر اساس استانداردهای تعیین شده، تولید شده اند و کارایی فوق العاده ای دارند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *