بلاگ

شستشو فرش در منزل یا قالیشویی؟

شستشو فرش

شستشوی فرش در منزل یا قالیشویی یکی از اصلی ترین دغدغه های افرادی است که میخواهند اقدام به شستشوی فرش نمایند. برای شستشوي فرش باید نکاتی را در نظر بگیرید تا به بافت فرش آسیبی وارد نشود و تمام لکه ها به خوبی رفع شوند. در واقع یکی از اصول بسیار مهم برای حفظ و نگهداری از هر فرشی، رسیدگی به نظافت آن می باشد. تمامی فرش ها برای تمیز ماندن نیاز به شستشو دارد و نحوه شستشو از مهم ترین سوالات افراد می باشد.

امروزه روش های گوناگونی برای شستشوي فرش ها وجود دارد که میتوانید به دلخواه یک روش را انتخاب کنید. برای لکه های کوچک فرش نیاز به شستشوی کامل فرش نیست و بهتر است از لکه بر فرش و مبل نانوسان بدون تریگر برای از بین بردن لکه ها استفاده کرد. هنگام انتخاب روش شستشوي فرش باید معایب و مزایا هر روش را در نظر داشته باشد. همچنین شستشوي فرش ها در فواصل زمانی کوتاه به بافت فرش آسیب می رساند و برای تمیز نگه داشتن فرش می توانید از محصولات نانو برای فرش استفاده کنید. با توجه به اپارتمانی شدن اکثر خانه ها، شستشوی فرش مانند قدیم امکانپذیر نیست و اکثر خانواده از قالیشویی برای شستن فرش کمک می گیرند.

قالیشویی ها از دستگاه ها و مواد مخصوص برای شستشوي فرش استفاده میکنند و به درخواست بسیاری از افراد خدمات شستشوي فرش در منزل هم ارائه میدهند. برای انتخاب روش شستشوي فرش باید شرایط و محیط خود را در نظر بگیرید. اما برای تمیز نگه داشتن روزانه، هفتگی یا ماهانه فرش ها، می توانید از محصولات نانو شستشوي فرش یا پک های شوینده نانو منزل استفاده کنید.

شستشو فرش در منزل یا قالیشویی؟

شستشوی فرش ماشینی و فرش دستباف

فرش های دستباف از نظر جنس، نوع بافت، چله کشی، رنگ بندی، نحوه بافت و غیره تفاوت های بسیاری دارند. همین تفاوت باعث حساسیت بالای فرش دستبافت شده است و از هر شوینده ای نمی توانید برای شستشوی فرش دستبافت استفاده کنید. به طور معمول فرش های دستباف حساسیت بیشتری نسبت به فرش های ماشینی دارند. به همین دلیل باید از محصولاتی برای شستشوی فرش استفاده کنید که متناسب با بافت و نوع فرش تان باشد.

شرکت بیز محصولاتی را مختص به شستشوي فرش و نگهداری از فرش تولید کرده است. تمامی محصولات بر اساس استانداردهای تعریف شده برای شستشوي فرش تولید شده اند. همچنین برخی از محصولات بر پایه ذرات نانو هستند و قدرت تمیز کنندگی بالایی دارند. اگر تمایل دارید خودتان تمیزکنندگی و شستن فرش را انجام دهید از محصولاتی استفاده کنید که مناسب نوع فرش تان باشد. همچنین اگر از قالیشویی برای شستن فرش کمک می گیرید حتما نوع فرش را ذکر کنید تا از محصولات مخصوص استفاده شود.

اگر به نگهداری ماشین اهمیت می دهید و از محصولاتی که برای رفع خط و خش بدنه ماشین، واکس لاستیک خودرو، شوینده خودرو و غیره تولید شده اند استقبال می کنید، می توانید از محصولات دکتر بیز که مختص خودرو تولید شده اند دیدن فرمایید و محصول مورد نظر خود را تهیه کنید.

شستشوی فرش ماشینی و فرش دستباف

شستشوی فرش در منزل با دستگاه شستشوی فرش

در منزل کار بسیار دشواری است و شستشوي فرش در منزل یکی از خدمات ویژه قالیشویی ها محسوب می شود. شستن فرش امری ضروری می باشد. هر چقدر هم در نگهداری از فرش دقت کنید، باز هم در طول زمان دچار لکه و غیره می شود. برای شستشوي فرش در منزل می توانید با قالیشویی ها تماس بگیرید و از نوع دستگاه و روش شستشوي فرش در منزل مطلع شوید. زیرا نوع مواد شوینده، روش شستشو و نوع دستگاه ها در هر قالیشویی متفاوت است.

کثیف شدن فرش دلایل بسیار زیادی دارد و ریختن مواد غذایی جامد یا مایع بر روی فرش، امری طبیعی است. برای هر لکه یا آلودگی نمی توانید به قالیشویی مراجعه کنید. به همین دلیل شستشوي فرش ها توسط قالیشویی سالی یکبار یا در شرایط ویژه انجام میشود. برای اینکه فرش تمیزی داشته باشید و لکه ها را در اسرع وقت تمیز کنید، نیاز به محصولات منحصر به فرد شستشوي فرش دارید. شرکت بیز محصولاتی را برای شستشو و نگهداری فرش ها تولید کرده است. تمامی این محصولات به منظور تمیزکنندگی فرش ها تولید شده اند.

محصولات شرکت بیز که با عنوان محصولات نانوسان هم شناخته می شوند بر پایه ذرات نانو تولید شده اند و هیچ گونه آسیبی به وسایل وارد نمی کنند. برای خرید محصول می توانید به مشخصات آن توجه کنید و محصولی را خریداری کنید که مناسب نوع فرشتان باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *