بلاگ

نگهداری از چرم طبیعی

نگهداری چرم

نگهداری چرم نیاز به رعایت نکات مراقبتی و رسیدگی دارد. چرم در واقع یک ماده کلاسیک، جذاب و شیک است که در صنایع مختلفی از جمله کفش کاربرد دارد. چرم برای اینکه جلا و زیبایی خود را حفظ کند باید نکات نگهداری را به خوبی بدانید و به آن عمل کنید. بهتر است چرم را در معرض تابش نور خورشید قرار ندهید و از کفش خود در جای خشک و خنکی نگهداری کنید.

نگهداری درست از کفش چرم به افزایش مفید عمر آن می افزاید و از آسیب دیدن چرم جلوگیری می کند. همچنین برا اینکه چرم سالم بماند باید در هوای آزاد باشد و از قرار دادن کفش چرمی داخل کیسه پلاستیکی پرهیز کنید. برای اینکه به خوبی از رویه چرمی کفش مراقبت کنید باید از نرم کننده های مخصوص سطح چرم استفاده کنید. محصولاتی که برای مراقبت از کفش چرم تولید می شوند، برای نرم کردن سطح رویه کفش هستند و به براق ماندن کفش چرم کمک می کنند. چرم مورد استفاده برای محصولات می تواند طبیعی یا مصنوعی باشد.

نحوه نگهداری چرم طبیعی با چرم مصنوعی تفاوت هایی دارد ولی به طور کلی با استفاده از محصولات مراقبتی چرم، مانند کرم چرم نانوسان می توانید طول عمر چرم را افزایش دهید. محصولاتی که توسط شرکت بیز تولید شده اند کاملا سازگار با چرم های طبیعی و مصنوعی هستند. از این محصولات می توانید برای تمیزکردن و محافظت از کفش چرمی خود استفاده کنید.

نگهداری از چرم طبیعی

نگهداری کفش چرم

برخلاف باور بسیاری از مردم نگهداری چرم کار دشواری نیست و با رعایت نکات ساده می توانید طول عمر کفش چرم را افزایش دهید. تمیز نگه داشتن چرم به معنی شستن آن نیست، بلکه به معنای تمیز کردن کفش چرم با یک دستمال نخی می باشد. اگر با استفاده از یک دستمال نخی و محصول پاک کننده تمیز اقدام به تمیز کردن چرم کنید، آلودگی به عمق بافت چرم نفوذ نمی کند.

اگر چرم برای مدت زمان طولانی آلوده بماند، پاک کردن آن دشوار خواهد شد. به همین دلیل پس از هر بار استفاده یا حداقل هفته ای دوبار نسبت به پاک کردن کفش چرم اقدام کنید. روغن های مخصوص کفش چرم یا واکس چرم نانوسان از بهترین محصولات مرتبط با کفش چرم هستند واکس و کرم چرم نانوسان یکی از محصولات دکتر بیز می باشد که با استفاده از فناوری نانو تولید شده است. این محصول بی نظیر برای کفش های چرمی کاربردی می باشد و به تمیز کردن رویه کفش کمک می کند.

همچنین برای تمیز کردن قسمت های داخلی کفش چرم می توانید از اسپری ها یا پودرهای خوشبو کننده چرم استفاده کنید. استفاده از این محصولات از بوی بد کفش جلوگیری می کند. برای مشاهده دیگر محصولات نانو دکتر بیز به قسمت محصولات نانو سان در سایت مراجعه کنید.

نگهداری کفش چرم

نگهداری کفش چرم مصنوعی

نگهداری از کفش چرم مصنوعی تفاوت زیادی با نگهداری چرم طبیعی ندارد. تمامی چرم ها نیاز به مراقبت و نگهداری دارند ولی چرم های طبیعی به دلیل حساسیتی که دارند به دقت بیشتری نیاز دارند. برای چرم های مصنوعی هم باید از محصولات مختص چرم استفاده کنید. واکس چرم نانوسان برای تمامی چرم ها مناسب می باشد و با استفاده از این محصول می توانید گرد و غبار و آلودگی را از سطح کفش پاک کنید. نگهداری کفش چرم به داشتن ظاهری نو و براق ماندن کفش کمک می کند.

همچنین نگهداری درست، منجر به افزایش ماندگاری و دوام بیشتر کفش می شود. زمانی که کفش چرم به طور مکرر مورد استفاده قرار گیرد، چربی و روغن خود را از دست می دهد. به همین دلیل استفاده از روغن چرم و رسیدگی به کفش چرم جزو نکات بسیار مهم در نگهداری چرم می باشد. برای شستشو فرش می توانید از محصول لکه بر فرش و مبل نانوسان بدون تریگر یا پک های شستشو نانو دکتر بیز استفاده کنید. همچنین محصول سالید مجیک پاک کننده چند منظوره نانوسان یک محصول فوق العاده می باشد که کاربردهای بسیاری دارد.

محصولات دکتر بیز در زمینه های مختلفی از جمله آرایشی، بهداشتی، نوشیدنی و دمنوش، تمیز کردن منزل و نظافت خودرو تولید شده اند. با مراجعه به بخش محصولات دکتر بیز و محصولات نانو سان می توانید از تمامی محصولات تولید شده توسط شرکت دکتر بیز مطلع شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *