بلاگ

شستشو مبل در خانه

شستشو مبل

شستشو مبل و حفظ ظاهر و تمیزی مبل ها یکی از دغدغه های اصلی افراد است. مبل ها بخش مهمی از دکوراسیون منزل را تشکیل می دهند و آلودگی یا کثیف بودن آن ها به تمیزی منزل خدشه وارد می کند. به همین دلیل یکی از موارد مهم نکات خانه داری، شستشوی مبل بدون آسیب رساندن به رویه مبل است. شستشوی مبل در خانه یکی از مواردی است که برای بسیاری از افراد سوال است. شستشوی مبل می تواند به دو صورت انجام شود. اولین روش برای شستشوی مبل، استفاده از دستگاه های مخصوص یا بخارشو می باشد. دومین روش هم استفاده از محصولات پاک کننده مخصوص مبلمان است. انتخاب روش مناسب برای شستشو مبل بستگی به زمان و شرایط دارد. به طور مثال برای هر لکه مبل یا کثیفی کوچک نمی توانید با قالیشویی تماس بگیرید و درخواست شستشوی مبل در منزل را داشته باشید.

در چنین شرایطی باید خودتان نسبت به تمیزکردن مبل اقدام کنید و استفاده از محصولات نانو و پاک کننده بهترین گزینه هستند. محصولات نانو تولید شده توسط شرکت دکتر بیز برای تمیزکردن تمامی مبلمان مناسب هستند. هنگام انتخاب محصول، باید به نوع محصول و مشخصات آن دقت کنید تا مطابق با جنس رویه مبلتان باشد. محصولات نگهدارنده و تمیز کننده محصولات نانو خودرو از دیگر محصولاتی می باشد که شرکت دکتر بیز به بازار عرضه کرده است، محصولاتی که بر اساس دانش نانو و برای ماشین تولید شده اند و قدرت تمیز کنندگی بسیار بالایی دارند.

شستشو مبل در خانه

شستشوی مبل با بخارشوی

برای شستشو مبل روش های بسیاری وجود دارد که یکی از این روش ها بخارشوی می باشد. استفاده از بخارشوی برای تمامی افراد امکان پذیر نیست. زیرا دستگاه های بخارشوی قیمت نسبتا بالایی دارند و اگر هر دفعه که تصمیم به تمیزکردن مبل داشته باشید، بخواهید با قالیشویی تماس بگیرید باید ماهانه هزینه زیادی را بابت شستشوی مبل پرداخت کنید. در نتیجه استفاده از بخارشوی برای تمام افراد امکانپذیر نیست و استفاده از روش های دیگر را می توانید جایگزین کنید. استفاده از محصولات پاک کننده مبل یکی از بهترین روش های تمیز کردن آلودگی ها و لکه های مبل می باشد.

این محصولات نیاز به دستورالعمل خاصی ندارند و نحوه مصرف هر محصول بر روی قوطی آن ذکر شده است. تمیز بودن مبل ها تاثیر مثبتی در افزایش تمیزی منزل دارد و عمر مفید مبل را افزایش می دهد. بسیاری از افراد به دلیل شاغل بودن یا نداشتن زمان کافی برای شستشو مبل از قالیشویی کمک می گیرند. اما با استفاده از محصولات نانوسان به راحتی می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون سختی های آبکشی و خشک کردن، اقدام به تمیز کردن مبلمان خود نمایید. تولید محصولات نانوسان بر اساس فناوری نانو می باشد و کارکردن با این محصولات بسیار ساده و کاربردی است.

شستشوی مبل با بخارشوی

مواد شستشوی مبل

مواد شستشو مبل یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه شود. با توجه به متنوع بودن جنس رویه و دسته های مبلمان، استفاده از محصولات پاک کننده باید با نوع مبل تطابق داشته باشند. به طور مثال نحوه شستشوی مبلمان چرم با مبلمانی که رویه پارچه ای دارند، یکسان نیست و باید از محصولات مختص به چرم یا پارچه استفاده کنید. زمان خرید محصولات پاک کننده مبلمان، نوع رویه مبل را در نظر بگیرید. همچنین برای پارچه رویه مبلمان از لکه بر فرش و مبل نانوسان بدون تریگر و دسته های مبلمان می توانید از محصولات جلادهنده استفاده کنید. دسته های مبل هم مانند رویه مبلمان دارای جنس های متفاوتی هستند. دسته های مبلمان می توانند چوبی، فلزی و غیره باشند.

به همین دلیل هنگام انتخاب محصول تمیز کننده، حتما نوع رویه مبل و جنس مبل را در نظر داشته باشید. علاوه بر شستشوی مبل، تمیز بودن و شستشوی دیگر نقاط منزل هم حائز اهمیت است. به همین دلیل برند دکتر بیز محصولات پاک کننده فراوانی را برای منزل تولید و به بازار عرضه کرده است. این محصولات شامل جرم گیر سرامیک و پاک کننده نانوسان و محصولات نانو خودرو و غیره می باشند. با مشاهده لیست کامل محصولات در قسمت محصولات نانوسان، می توانید بر اساس نیازتان محصول مدنظر را تهیه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *