هات‌چاکلت گانودرما و درمان وسواس

هات‌چاکلت قارچ گانودرما مصرف این گیاه دارویی مفید و کاهش دهنده اضطراب را لذت بخش می‌کند و می‌توانید زمان مصرف هات‌چاکلت گانودرما را جایگزین زمان مصرف داروهای شیمیایی کرده و علاوه بر لذت بردن از یک نوشیدنی خوشمزه از عوارض داروهای شیمیایی در امان باشید. استرس، یکی از عوامل تشدید وسواس می‌باشد و یکی از بهترین داروها برای کنترل استرس و اضطراب قارچ گانودرما است.

جایگزین داروی گیاهی به جای داروهای شیمیایی

داروهای شیمیایی عوارض کوتاه مدت و بلند مدتی از جمله سرگیجه، بی‌حالی و کسلی، حالت تهوع و… به دنبال دارد. یکی از بهترین جایگزین‌ها برای داروهایی که به کنترل و کاهش استرس کمک می‌کنند، استفاده از گیاهان آداپتوژن می‌باشد؛ که قارچ گانودرما جز این‌گونه از گیاهان است.همانطور که احتمالا می‌دانید، بدن شما آزاد سازی هورمون کورتیزول را برای واکنش به استرس انجام می‌دهد، اما افزایش سطح کورتیزول در مدت زمان طولانی و استرس مزمن می‌توانند بر‌تمام سیستم‌های فیزیولوژیک بدن شما، از جمله تیروئید و غدد آدرنال شما تاثیر بگذارند.کورتیزول درواقع همان هورمون پیری ‌است. هنگامی که سطح کورتیزول افزایش می‌یابد، سیستم عصبی سمپاتیک غدد فوق کلیه را تحریک می‌کند. وقتی این اتفاق می افتد، ترشحات گوارش افزایش و فشار خون شما کاهش می‌یابد. ممکن است در زندگی عادی، این پاسخ به استرس را تجربه کنید، بدن و مغز شما به محرک‌های استرس‌زا پاسخ می‌دهند،و وقتی سطوح کورتیزول شما کاهش می‌یابد، بدن شما به حالت عادی برمی‌گردد.یک روش قدرتمند برای کاهش استرس بطور طبیعی، کاهش سطح کورتیزول در مدت طولانی با استفاده از گیاهان آداپتوژن است.
درمان وسواس و هات‌چاکلت گانودرما

کمک به درمان وسواس و کاهش استرس با قارچ گانودرما

قارچ گانودرما به عنوان یکی از برترین گیاهان دارویی در حوزه‌ی طب سنتی و علم گیاه‌درمانی به حساب می‌آید که از گذشته‌های دور تاکنون، همواره در کانون توجه بوده و پیوسته از آن برای کنترل بیماری‌ها و بالا بردن سطح سلامتی استفاده شده است.گانودرما یک گیاه آداپتوژن است که باعث کاهش اثر استرس روزانه بر بدن می شود. آداپتوژن‌ آرامش دهنده اعصاب، ضد‌خستگی، ضد افسردگی و وسواس، تنظیم کننده و بهبود دهنده کیفیت خواب نیز هستند.مهمترین تکنیک برای درمان وسواس، روش مواجهه و جلوگیری از پاسخ (عمل وسواسی) است.مواجهه و جلوگیری از پاسخ؛ شامل رویارویی تدریجی با افکار و یا شرایط سخت (مثلا آلودگی)،  مقاومت در برابر وسواس های عملی خود است. هدف این است که در مقابل هر‌چیز اضطراب‌آور و استرس‌زایی مقاومت کرده و سطح تحمل را برای آن لحظه یا موقعیت اضطراب‌آور بالا برود و یاد بگیرید که اگر هیچ اقدامی انجام ندهید، هیچ اتفاقی نمی‌افتد. فرد مبتلا به اختلال وسواس‌‌ فکری می تواند جهت کاهش اضطرابی که ناشی از افکار مزاحم است، فعالیتی (اعمال وسواسی یا پاسخ ) انجام می‌دهد که اضطراب او را کاهش دهد که این خود موجب تشدید وسواس می‌شود؛ لذا کاهش اضطراب و استرس موجب افزایش توان فرد وسواسی در مقابله با پاسخ یا عمل وسواسی و در نتیجه عدم تشدید وسواس می‌شود.روان‌پزشکان با تجویز داروهای شیمیایی که موجب کاهش و کنترل استرس و اضطراب فرد می‌شود، به درمان فرد وسواسی توسط روانشناس و افزایش توان فرد در مقابله با وسواس کمک می‌کند.

هات‌چاکلت گانودرما و وسواس

هات‌چاکلت با قارچ گانودرما، دارای تمامی خواص گیاه گانودرما می‌باشد که مصرف این گیاه مفید را لذت بخش می‌کند. از جمله خواص هات‌چاکلت گاندرما کاهش استرس و اضطراب، افزایش تمرکز و تقویت عملکرد مغز می‌باشد. در حال حاضر و در دنیا تنها دو شرکت معتبر در زمینه‌ی تولید و فرآوری قهوه‌ گانودرما و هات‌چاکلت گانودرما وجود دارد که توانسته‌اند با رعایت تمامی اصول آزمایشگاهی و لحاظ نمودن همه‌ی استانداردهای لازم این محصول را تولید کنند و به مصرف افراد بسیاری در سرتاسر دنیا برسانند. یکی از این دو شرکت، شرکت دکتر بیز می‌باشد.

هات چاکلت گانودرما

طعم شکلاتی که همراه با خامه ای لذیذ و فاقد کافئین با قارچ گانودرما و عصاره مالت که کاملا غنی سازی شده و خواص منحصر به فردی را بوجود می آورد.در واقع، هات چاکلت گانودرما جزء محصولاتی است که در آن هیچگونه کافئینی وجود ندارد، یکی از خواص کاکائو همراه با خواص گانودرما بهبود فرآیند اکسیژن رسانی به مغز است؛ که در نتیجه باعث کاهش استرس و حس نشاط و شادابی می‌باشد.همانطور که گفته شد ریشه وسواس در اضطراب و استرس است. به همین دلیل فرد وسواسی زمان زیادی را صرف مقابله با وسواس و یا پاسخ به آن، برای کاهش اضطراب ناشی از آن می‌کند، لذا فرد وسواسی در بسیاری از کارهای روزمره خود دچار اختلال می‌شود و زمان زیادی را از دست می‌دهد و این اتلاف وقت موجب بازماندن وی از کارهای اصلی زندگی خود می‌شود.
از طرفی وسواس موجب کاهش زیاد تمرکز و حواس‌پرتی متعدد می‌شود و این عدم تمرکز در نتیجه کاهش کیفیت زندگی را به دنبال دارد.
واکس لاستیک خودرو
قهوه گانودرما برای کبد چرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

اخیرا مشاهده شده

بستن
بستن

بستن

دسته بندی ها

مشاوره رایگان
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید